Компанія SUPER CUP

Виготовляє якісні паперові стакани для кавових апаратів та сегменту horeca

Компанія Super Cup
Виготовлення паперових стаканів під замовлення

Одноразові паперові стакани Super Cup - краща пропозиція на ринку

Паперові одноразові стакани стали гарною заміною пластиковим попередникам. Вони мають ряд переваг - не хрумтять і не тріскаються, краще утримуються в руці і не виділяють в напій шкідливих речовин, які зазвичай містить пластик. Картонні стаканчики не опікають руки і добре утилізуються, без шкоди екології.

Компанія Super Cup пропонує широкий асортимент паперових стаканів для оптових і роздрібних покупців. Продукція виготовляється на власному високотехнологічному виробництві з фінського картону з повним дотриманням технічних умов. Продукт сертифікований, має гігієнічний висновок.

Залежно від потреб наших замовників пропонуються різні параметри продукції - починаючи від простих і недорогих паперових стаканчиків різних розмірів, до брендованих, стандартизованих євро-стаканів, гофростаканів, а також дуже міцних представницьких стаканчиків double wall з подвійною стінкою.

Про нас

Наша компанія створена в 2011 р і спочатку налічувала 6 одиниць обладнання для виробництва паперових стаканчиків 110 мл і 175 мл з обсягом випуску 9 млн. шт. продукції. Початковим етапом розвитку стало отримання сертифікатів державної санітарно-гігієнічної експертизи і розробка інструкцій контролю виробничої продукції. Основним акцентом якості стала постійна геометрія паперового стакана і відсутність протікання.

У 2013-2014 роках введені в експлуатацію ще дві одиниці обладнання з виробництва стаканів ємністю 250, 330, 400 мл. Також в 2013 році укладено контракт на поставку матеріалу з Фінською компанією «Stora Enso», що дозволило стабільно використовувати якісний картон і планувати виробництво на кілька місяців вперед. У 2016 - 2017 році був проведений запуск 5-ти одиниць нового обладнання з виробництва двошарових і гофростаканов розмірами 250, 350, 450мл.

Ми працюємо на якісний результат і пишаємося довірою великих компаній, таких як: Ліберті Україна, МАУ, АШАН, Маккофі, Чиста Вода, Еталон, UPG і багатьох інших.

Чому варто купити одноразові стакани Super Cup?

Враховуючи значну представленість паперових одноразових стаканів в Україні, варто купити паперові стакани оптом нашого виробництва, оскільки вона відрізняється рядом унікальних характеристик:

 

Виключна якість сировини - продукт виробляється з чистого і якісного фінського картону, який експортується і проходить всі гігієнічні тести.

 

Нове сучасне обладнання, на якому виготовляються наші стаканчики гарантує точність обрізки паперу, надійну склейку, усадку, обробку швів, забезпечуючи споживчі характеристики виробів, які не протікають, не гнуться і не рвуться при найменшому зусиллі. Виробничі потужності дозволяють випускати партії обсягом 500 000 паперових стаканів на добу.

 

Є можливість створювати індивідуальний дизайн стаканів, підбирати кольори на основі безпечних харчових барвників і яскраво-колірного друку. Фотографічне зображення наноситься офсетним способом з щільністю кольорів вище одиниці і без залишкового запаху фарби.

 

Вигідні цінові умови, оперативність виготовлення потрібних партій продукції та відповідальне співробітництво - наші додаткові плюси.

Super Cup - сучасні одноразові паперові стаканчики для вашого бізнесу.

Рулони бумаги для виробництва стаканів
Виробництво стаканів станок
Виробництво стаканів станки на підприємстві
Дизайн стаканів

Наші партнери

Величезне спасибі всім нашим партнерам, а також ми завжди раді новим партнерам!

 • Гіпермаркет Ашан
 • Кава Jacobs
 • Епіцентр
 • Спар
 • Наш край
 • Lavazza coffe
 • Box
 • Motto
 • Пчілка маркет
 • Еталон доставка води
 • Torino
 • Clear Water

Контакти

Ви можете нам написати, зателефонувати або зустрітись з нами за адресою

Залишити повідомлення

Напишіть нам і ми зв'яжемося з Вами в найкоротший термін.

Введіть Ваше ім'я або назву компанії

Введіть Ваш телефон

Введіть повідомлення

Наш офіс

м. Київ, вул. Шахтарська, 5

Марат
Опт та роздріб:
+38 (063) 302-21-05

Email:
maratplatonov@gmail.com

Вікторія
Опт та роздріб:
+38 (098) 109-78-79

Email:
zakaz1000.supercup@gmail.com

Потужності виробництва

м. Вінниця, вул. Чехова 45

Приєднуйтесь до нашої спільноти

Не соромтеся звертатися до нас через наші соціальні профілі